Standard.al

FOTO-LAJM/ Rama i lodhur në Burrel, ja çfarë bën pasi të ngjitet në podium

0

Duket se takimet e shumta të kreut të PS-së, njëherësh dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një ditë e kanë bërë që të ndjejë lodhjen e fushatës, edhe pse jemi në ditët e para të saj.

Shenjat e para i ka shfaqur ditën sotme në Burrel, ku para se ai të marrë fjalën për të folur para qytetarëve është mbështetur në podiumin ku po flisnin kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 qershorit ne rrethin e Matit.

Duket se angazhimi i Ramës në këtë zgjedhje është shumë i madh, duke pasur parasysh se synimi I tij është të marrë 71 mandate i vetëm.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.