Standard.al

Pyetje-përgjigje me kandidatët LIVE, Klajda Gjosha ka “një përgjigje për ty” (VIDEO)

0

 

Lëvizja Socialiste për Integrim vazhdon me risinë e re të komunikimit mes kandidatëve për deputetë me elektoratin. Në rrjetin social ‘facebook’ është lancuar emri i kandidatit i cili do të përgjigjet për pyetjet të cilat ndjekësit do ti drejtojnë. Çdo pikëpyetje, diskutim dhe sygjerime në lidhje problemet apo pakënaqësitë do të diskutohet dhe do tju jepet përgjigje aty, shkruan standard.al.

Sot në orën 20:00, do të jetë Ministrja e Integrimit  në të njëjtën kohë kryesuese e listës së LSI për Tiranën, Klajda Gjosha.

Njoftimi është bërë publik në faqen zyrtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim në rrjetin social ‘facebook’.

Postimi i plotë

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.