Standard.al

Edhe fotoreporteri i njohur i prekur nga “pluhuri misterioz” në mitingun e PD-së

0

Fotoreporteri i njohur Hamza Hatika ka komemtuar incidentin e ndodhur ditën e djeshme në mitingun e Partisë Demokratike ku si pasojë e një pluhuri janë helmuar dhe dëmtuar 140 persona.

Hatika e quan një murtajë ‘sulmin’ e bërë ndaj qytetarëve të mbledhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Postimi i plotë:

Murtaja qe ra dje ishte edhe per mua, por do ta kalojme dhuraten e pare te dhunes…! Dritan Dushku, shyqyr qe ike pak me shpejto dhe sje aq keq, te shkuara shoku.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.