Standard.al

Dalin foto nga dëmtimet e rënda që pësuan qytetarët në mitingun e PD (FOTO+16)

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ne profilin e tij Facebook disa foto ku sipas tij duken dëmtimet që kanë pësuar qytetarët qe morën pjesë dje në mitingun e PD-se që çeli fushatën dje në Tiranë.

 

 

Statusi i Berishës

Kjo ndodhi dje ne Tirane ne mitingun e opozites ne Narko-Republiken e Norieges!
Qytetari dixhital denoncon me foto te demtimeve te pjesmarresve nga “tullumbacet” e narko-policise! sb
“Persh z.Sali Berisha ndigjova lajmin qesharak te tullumbacit sipas te cilit lenda toksike erdhi nga tullumbacet.Me disa foto ju tregoje se ne cfar se cfar demtimsh u shkaktuan tek pjesmarresit helmi nga ajo qe ndodhi mbreme ne mitingun e PD , shpresoj qe te gjenden sa me pare autoret dhe te vihen para drejtesise.
Sado qe rilindja ne panik te madhe per vehte te mundohet te na ndaloje ne do te vazhdojm perpara drejt nje fitoreje te sigurt !!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.