Standard.al

Pse qau Kirsten Dunst në tapetin e kuq?!

0

Kirsten Dunst shpërthen papritur në lot në premierën e The Beguiled gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

 

 

Duke bërë një shfaqje dramatike në tapetin e kuq, aktorja 35-vjeçare është parë të qajë, e veshur me fustanin e saj përrallor.

Në një moment Kirsten e gjeti veten të tronditur nga emocionet, duke marrë vëmendjen e të pranishmëve teksa fshinte lotët. Asaj iu bashkua menjëherë Elle Fanning, dhe regjisorja e filmit Sofia Coppola.

Megjithëse u tha se ishin lot gëzimi, vetë stafi i Kirsten nuk ka komentuar mbi këtë.

CANNES, FRANCE – MAY 24: US actress Kirsten Dunst cries during the premiere of the film The Beguiled in competition at the 70th annual Cannes Film Festival in Cannes, France on May 24, 2017. (Photo by Mustafa Yalcin/Anadolu Agency/Getty Images)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.