Standard.al

Publikohen fotot , Getoari dhe Marina në përgatitjet e fundit të dasmës së tyre

0

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e fejuara e tij moderatorja Marina Vjollca pritet të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë vit në një ceremoni që pritet të jetë madhështore. Pas një kohe relativisht të gjatë që ata arritën ta mbanin të fshehtë nga mediat, ata u ‘zbuluan’ dhe tanimë do të quhen shumë shpejt bashkëshortë.

Ata janë fotografuar nga ‘Story’ duke hyrë në një qendër tregtare teksa ndalonin në vitrinat e unazave të martesës duke u kujdesur kështu për çdo detaj.

Dyshja kohët e fundit shihet shpesh bashkë nëpr udhëtime jashtë vendit të cilat i bëjnë publike edhe në rrjetet sociale dhe kanë nisur bashkëjetesën prej disa kohësh siç edhe për踀itet, në një nga zonat më të shtrenjta të banimit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.