Standard.al

Kristi Pinderi zbulon ‘gruan’ e Xhenit: “Burrë e grua mish e thua” (FOTO)

0

Ajo është një nga aktivistet kyesore të komunitetit LGTBI dhe mbrojtjes së të drejtave të personave homoseksualë.

Partnerja e Xhemi Karajt nuk është bërë thuajse asnjëherë  publike. Por ky ‘sekret’ i mbajtur prej kohësh është zbuluar nga një tjetër aktivist po kaq i njohur sa Xheni, pikwrisht Kristi Pinderi.

Në një foto ku duken të dyja vajzat, Kritsti Pinderi shkruan: “Burrë e grua, mish e thua.’ , duke lënë kështu të kuptohet se vajzat janë në një marrëdhënie dashurie së bashku.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.