Standard.al

A ishte Sali Berisha kumbari i paktit Rama-Basha? Ja kur do përgjigjet ish-kryeministri

0

Ish-kryeministri Sali Berisha flet për herë të parë në një studio televizive pas marrëveshjes së arritur më 18 Maj mes Ramës e Bashës.

 

 

Lideri historik i demokratëve do tregojë të gjitha prapaskenat e asaj marrëveshje që e riktheu opozitën në zgjedhje dhe i dha fund krizës 3 mujore politike sot në mbrëmje në emisionin “Studio e Hapur” në News 24 me gazetaren Eni Vasili.
18673166_1000440213423492_8179978944615276583_o

18582002_1000410530093127_2003359865352783412_n
Çfarë roli kishte Berisha në arritjen e këtij pakti dhe a ishte ai kumbari i kësaj marrëveshje? Këtyre dhe të tjera pyetjeve deputeti demokrat do t’i përgjigjet sot në mbrëmje në orën 21:00.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.