Standard.al

Patozi modest: “Urim të thjeshtë” për marrëveshjen

0

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi reagon në lidhje me marrëveshjen e arritur mes kreut të PD-së Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama.

 

Me anë të një postimi në facebook deputeti ka uruar këtë marrëveshje duke thënë se s’mund të ketë zgjedhje pa opozitën dhe opozitë pa zgjedhje.

STATUSI I PLOTË I PATOZIT
NJË URIM I THJESHTË
Urimet më të mira për të gjithë ata që besuan fort dhe deri në fund se nuk mund të ketë zgjedhje pa opozitë, po aq sa edhe që nuk mund të ketë opozitë pa zgjedhje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.