Ambasadori Lu takon kreun e PD, Basha

0

Ambasadori amerikan, Donald Lu po zhvillon nje takim me kreun e PD, Lulzim Basha. Lu dhe Basha po takohen ne kuader te negociatave qe po zhvillohen per zgjidhjen e ngercit politik.

Lini nje pergjigje