Ditëlindja e 38-të e Bleona Qeretit, feston me dy personat më të dashur (FOTO)

0

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti dje pati një ditë të veçantë, ajo festoi ditëlindjen e 38. Gjatë tërë ditës këngëtarja nuk dha asnjë detaj se ku dhe me kë po feston, duke u siguruar që ta kalojë këtë ditë në privatsi. Por sot ajo nuk duroi dhe publikoi një foto në të cilën shihet duke festuar bashkë me prindërit e saj në Malibu. “Ajo do të bënte çdo gjë që është e nevojshme për ne dhe ne do të bënim çdo gjë që është e nevojshme për të” janë fjalët që Bleona ia bashkëngjiti fotos duke larguar vemendjen nga vetja dhe duke ia kushtuar nenes me rastin e Dites Nderkombetare te Nenave. Bleona me pas shton se i mungon vellai i saj, Beldar Qereti.

Lini nje pergjigje