Standard.al

Vrasje me armë zjarri në Mat, dyshohet për hakmarrje

0

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Matit.

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Matit. Vrasja ndodhi para pak minutave në fshatin Rukaj.

 

Ende nuk dihet detaje të ngjarjes, por policia ndodhet në vendngjarje për identifikimin e viktimës dhe zbulimin e shkaqeve që çuan në këtë akt.

Nga raportimet e para thuhet se vrasja mund të ketë ndodhur për hakmarrje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.