Rrëfehet Damiano për Armelën: Ne të dy…

0

I ftuar këtë të shtunë në ekranin e Televizionit KLAN në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë i ftuar Damiano, një personazh publik pjesëmarrës në “Big Brother” një reality show i njohur në Shqipëri.

Në portale qarkullojnë fjalë se ka qenë Olti Curri ai i cili e ka favorizuar atë për hyrjen në shtëpi dhe këto thashetheme u përforcuan me publikimin e disa mesazheve komprometuese se banori i kishte bërë dhurata.

Ermal Mamaqi e pyet Damianon për lidhjen që ai ka patur brenda shtëpisë me Armelën, me të cilën ishte çift në lojë.

Kemi filluar nga zeroja sërish. Jemi bashkë. Atje brenda ishim në lojë jashtë janë vetëm ndjenjat. Nuk e di nëse në të ardhmen do të kemi diçka serioze me Armelën, shohim e bëjmë“, ka rrëfyer Damiano.

Lini nje pergjigje