Standard.al

Mbyllja e çadrës së PD, Basha: E kanë merak kundërshtarët, por…

0

Një ditë para protestës së opozitës, kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi se çadra e protestës nuk do të mbyllet deri sa të fitojë kauza e opozitës për zgjedhje të lira e të ndershme.

 

 

“E kanë merak kundërshtarët, po nuk do mbyllet çadra deri në fitoren totale pa kompromis të kauzës së zgjedhjeve të lira dhe të ndershme. deri në vendosjen e Republikës së Re”,- tha ai.

vijon

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.