Standard.al

Ndodh rrallë/ Ermal Mamaqi përlot fansat me këto foto

0

Komediani dhe prezantuesi i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi, i cili shquhet për të bërë të qeshin të gjithë njerëzit, si rrallë herë këtë herë ka vendosur t’i përlotë ata.

Këtë e ka bërë nëpërmjet një mesazhi shumë prekës, që ka publikuar në profilin personal të tij në rrjetet sociale.

“Lum ai që kupton se e rëndësishme është mënyra si dashuron dhe jo kë dashuron. Është me kë e shpenzon jetën, dhe jo kë njeh. Është për gjërat që bën dhe jo për gjërat që thua. Këto të bëjnë ai që je…”-shkruan ai krahas fotos së postuar.

E gjitha ka marrë shtytje nga një fotografi shumë prekëse, ku shfaqet një qen i shtypur nga makinat dhe një tjetër qen që duket sikur vajton mbi të. Me këtë foto më pas janë sensibilizuar edhe shumë fansat të Ermalit.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.