Standard.al

Zgjedhjet e 18 qershorit/ Nard Ndoka-Ramës: Pa opozitën shkohet vetëm në anadoll, jo në Europë

0

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, i cili gjatë fjalimit të mbajtur sot në Durrës ju bëri thirrje shqiptarëve që të votojnë në 18 qershor për të shkuar drejt Europës, edhe pse opozita nuk merr pjesë në zgjedhje.

Me anë të një statusi në Facebook, Ndoka i thotë Ramës se pa opozitën shkohet vetëm në Anadoll dhe jo në Europë.

Ja postimi i Nard Ndokës:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.