Standard.al

FOTOLAJM/ Deputeti i majtë i bashkohet Bashës

0

Nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, kreu i PBDKSH, Eduard Ndocaj ka lajmëruar kalimin me opozitën dhe për ta përforcuar këtë ka shkuar në zyrën e kryedemokratit Lulzim Basha.

 

 

Nga fotot e realizuar në takim të dy duken të qeshur dhe të fokusuar tek biseda.
kaubojsi-basha-4
Kalimi i “Kaubojsit” me opozitën mund të cilësohet si forcë e shtuar për kryedemokratin Basha, përpara protestës së 13 majit, gjatë së cilës nuk dihet çfarë kontributi mund të japë Ndocaj.
kaubojsi-basha-3 (1)
Ndërkaq kalimin me opozitën Ndocaj e bëri publik edhe nëpërmjet një statusi në Facebook.

Statusi i plotë:
“Zyrtarish z. Ndocaj dhe PBDKSH janë aleat të PD.
Falenderojmë z. Basha për pritjen zyrtare në Selinë e PD”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.