Standard.al

Çfarë po paralajmëron me këtë mesazh nënkryetarja e LSI, Monika Kryemadhi (FOTO)

0

Nënkryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka përshëndetur dhe uruar fansat dhe mbështetësit në profilin e saj në “facebook” për javën e re duke i motivuar ata me fraza frymëzuese. Monika ka publikuar një foto me disa lule të çelura,  duke ‘lajmëruar’ kështu për një ditë të re dhe për një politikë të re. Se cila do të jetë politika e re e LSI kjo mbetet të shihet në vazhdimësi. Mbetet për tu përmendur fakti se nesër është afati përfundimtar për të filluar fushatën elektorale për zgjedhjet e 18 qershorit.

Postimi i plotë në “facebook” nga Monika Kryemadhi:

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.