Standard.al

Braçe -Bashës: Nuk ke parë gjë akoma, rrjeti shthur fantazinë me deputetin socialist (FOTO)

0

Deputeti i PS Erjon Braçe ka komentuar në Facebook pas fitores së Macron si President i Francës.

Socialisti shkruan se ky është një lajm i keq për kreun e PD Lulzim Basha dhe e ka “kërcënuar” se nuk ka parë asgjë akoma.

“Lajm i keq per ty Lylzim! Lajm i keq! Fiton Evropa qe ti urren ne France! Fiton nje liberal nga e majta-Macron! Nje nga stacionet e tua ideologjike, te kesaj platformes tende te re kunder Evropes dhe sistemit demokratik te saj, humbi. Mbaroi, shkoi per lesh, te la ne ajer dhe bosh, sic je! Nuk ke pare gje akoma Lylzim! Po ke dite, ke dhe moshen per te pare e do shohesh shume! Si kemi thene; Drejtesia e Barazia te parat!”, shkruan Braçe.

Pas këtij statusi të Erjon Braçes në Facebook, në rrjetet sociale ka nisur humori me deputetin e PS, siç mund ta shikoni në foton më sipër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.