Standard.al

VIDEO- Rama tërheq kandidatin në Kavajë, shpërthejnë ovacionet në çadrën e opozitës

0

Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama, njëherësh dhe kryetari i Partisë Socialiste deklaroi tërheqjen e kandidatit të PS-së në garën për Bashkinë e Kavajës, në çadrën e ngritur që prej 18 shkurtit do të nisnin ovacionet e protestuesve të opozitës të mbledhur në ditën e 77 të protestës së tyre në sheshin para Kryeministrisë. /H.M

Ndiqni pamjet se si u prit deklarata e Ramës

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.