Standard.al

Tërheqja e Ramës nga Kavaja, ja çfarë shkruan Sali Berisha

0

“Fitoi Kavaja! Fitoi Shqiperia!

Kavaja mposhti Noriegen, qe per karrigen e tij mbi drogen dhe krimin do te asgjesoje voten e lire dhe pluralizmin politik.

Rrofte Kavaja! Rrofte Shqiperia!

Rrofte Çadra e Lirise dhe revolucioni demokratik! Fitore!”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në profilin e tij në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.