Standard.al

Rama reagon sërisht pas deklaratave për tërheqjen e kandlidatit të PS në Kavajë

0

Kreu i PS-së dhe kryeministri Edi Rama ka reaguar edhe njëherë mbrëmjen e sotme.

Me një shënim të shkurtër në Twitter, Rama thotë se anëtarët e PD-së në KQZ po zihen kundër tërheqjes së kandidatit të PS-së në Kavajë.

“Lulëzim fitore të tilla paç ngahera po a me thua dot si ka mundësi që anëtarët e tu në KQZ po zihen kundër tërheqjes së kandidatit tonë”, shkruan Edi Rama.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.