Standard.al

“Finalja” e Superligës pa fitues, plas grushti jashtë stadiumit!

0

Përplasje mes tifozerive të Partizanit dhe Kukësit në përfundim të ndeshjes që u mbyll në barazim.

 

 

Tifozët janë përleshur vetëm 5 minuta pasi kanë dalë nga stadiumi “Selman Stërmasi”.

Gazetari Neritan Prifti raporton se ata kanë shfrytëzuar një zonë ku mungonin uniformat blu për të shfryrë dufet e pasndeshjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.