Standard.al

“IDIOT”, “PALAÇO”, “KËLLIRË” / Gjinushi dhe Salianji sherr live në emision (VIDEO)

0

Një debat i ashpër që ka kaluar deri në fyerje personale është zhvilluar në studion e Eni Vasilit në News24.

Protagonistë ishin kreu i PSD-së Skënder Gjinushi dhe Sekretari për Aksionin Qytetar në PD, Ervin Salianji.

Gjinushi nisi të flasë, por Salianji i tha se “opozita kërkon që vendi të mos kthehet në kohën kur Gjinushi ishte ministër dhe në vend kishte vetëm një parti”.

Kjo na nxehur gjakrat që mes të dyve të hidhen në transmetim LIVE, fyerje si:Palaco! I palarë! Idiot!

Video më poshtë tregon momentet pas sherrit kur kreu i PAA-së Agron Duka ka tentuar të ulë tensionin e krijuar në studio./lapsi.al/

Video:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.