I moshuari 73-vjeçar futet për t’u larë në lumin Erzën, mbytet

0

Një 73-vjeçar ka gjetur vdekjen sot, pasi është mbytur në lumin e Erzenit.

Loading...

 

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Q.Ç., banues në Pinet, është mbytur në fshatin Pinet të Ndroqit, poshtë urës së Zajës.

Mësohet se i moshuari ka hyrë për t’u larë në lumin Erzen dhe nuk ka dalë i gjalle prej andej. Të njëjtat burime theksojnë se i moshuari vuante nga probleme mendore. Materialet u referuan në Prokurorinë Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

 

Loading...

Lini nje pergjigje