Standard.al

FOTO/ Ja kush e shoqëron Ilir Metën në Opinion

0
Presidenti i sapozgjedhur Ilir Meta është i ftuar sonte në emisionin “Opinion”.

Kjo është intervista e parë që Meta jep për pas zgjedhjes si President i Republikës së Shqipërisë.

Meta shoqërohej nga vajza e tij e vogël Era dhe nga këshilltari i tij Lorenc Vangjeli.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.