Standard.al

Çuditë e Rilindjes!

8

Edi Rama largon Arta Daden, ikonen e bukurise socialiste per 27 vjet me rradhe; Perze Namik Doklen-referencen e ndershmerise dhe te perkushtimit socialist; Detyron te “vetelargohet” Valentina Leskajn-gruan e devotshme dhe te mire dhe RILIND rilindjen me Sadri Abazin- intelektualin erudit dhe oratorin brilant, me Rakip Sulin- elegantin gjithe sharm e idhullin e te rinjve te kryeqytetit!

Cfare progresi!

Cfare imazhi!

Shqiperia e gjenerates tjeter me Sadriun dhe Rakipin!

8 Comments
 1. Dorina says

  Rilindasi eshte zene ngushte dhe nuk di cte beje, harron qe politiken nuk e bejne dot horrat por intelektualet.

 2. Kejsi says

  Po me ke do te fitoje ky meqenese e ka me qef …..

 3. Klodi Sheu says

  Si mund te lihen jashte keta politikane qe kane qene per kaq vite prane qytetareve? Sadriu me shoke nuk dine as te flasin jo me te kene ndonje ide se si mund te qeveriset. Harrova dine te beje lajka dhe lepirje keta….

 4. Vasil Turku says

  Mire jua a ka bere, opo kur nuk e kundershtuan per zgjedhjet qe jane te jashtligjshme te behen pa opoziten

 5. Dashamir Hyka says

  Te zevendesosh Arta Daden me Sadri Abazin dhe Namik Doklen me Rakip Sulin! Bravo Edi!

 6. Alfred Koci says

  Arta Dade u hoq se eshte shembulli i perkushtimit te femrave pedagoge per te majten e solidaritetit dhe humanizmit dhe u zevendesua nga Sadri Abazi- fotomodeli i sharlatanizmit!

 7. Vjollca Tola says

  Nuk e di per te tjeret por te heqesh Arta Daden, ikone e femres ne karriere eshte me te vertete turp dhe idjotesi

 8. Zamira Shuli says

  Ah mjer ky popull edhe ata perfaqesues qe pati ia hoqen. Te zevendesosh vlerat me plehrat i thone kesaj.

Reply To Vasil Turku
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.