Standard.al

LSI mbledh Komitetin Drejtues/ Vendimet që do të merren dhe emërimi në krye i Vasilit

0

Kreu i LSI-së, ende në detyrë, Ilir Meta do të mbledhë paraditen e sotme Komitetin Drejtues Kombëtar. Nga takimi që pritet të nisë në orën 10:30, mësohet se Meta do të informojë anëtarët e Komitetit për lëvizjen e fundit.

 

 

Mësohet se  se gjatë kësaj mbledhje, Meta do t’i delegojë partinë Petrit Vasilit.

Ndërkaq, kreu ende në detyrë i LSI do të njoftojnë Komitetin Drejtues Kombëtar të partisë edhe për Konventën që është parashikuar të mbahet të mërkurën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.