Standard.al

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 27 vjeçari

0

Një aksident me vdekje ka ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, ku një makinë ka përplasur një motor.

Për pasojë, ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit, Domeniko Muho, 27 vjeç.

Ai fillimisht u nis me urgjencë drejt Tiranës, por ka ndërruar jetë rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Emin Matraxhiu’.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet, ndërsa është shoqëruar shoferi i mjetit “Ford”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.