Standard.al

Gazetari i njohur, Lindita Nikollës: Je një ‘UFO llogari’

0
“Jo, ajo nuk është bionde…

Lindita Nikolla i mori mësuesit e gjithë Shqipërisë me listë, i solli në Tiranë dhe ua tha troç: “Ndjehuni të lire të votoni kë të doni.

3500 mësuesit e punësuar nga portali të votojnë kë të duan, por të mos harrojnë rradhët e dikurshme për një vend pune.

Komunikoni të vërtetën e punësimit tuaj dhe mos lejoni askënd të gënjejë për arritjet e Reformës në Arsim”.

Ja kshu u tha Lindita mësuesve sot, votoni kë të doni dhe pastaj i la të lirë të shkonin në shtëpi tek farefisi…

P.S…dhe me mendjen e masterit të marrë tek UFO llogariti, 3500 x 4 vota minimumi = 14 mijë vota te thata”, shkruan gazetari Bledian Koka në Facebook.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.