Tronditet Vlora/ Përplasje me armë, 1 i vrarë dhe 3 të plagosur (FOTO)

0

Të tjera detaje mësohen nga masakra e ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Vlorë. Pas një përplasjeje me armë në një lokal 1 person ka humbur jetën ndërsa 3 të tjerë janë plagosur. Gazetari i AbcNews në vendin e ngjarjes raportoi se një nga të plagosurat është i seksit femër. Nga burime policore mësohet se ngjarja ka ndodhur në parkimin e një lokali në zonën e quajtur “Ish-pusi i naftës” pranë Lungomares. Burimet thanë se konflikti i armatosur ka ndodhur pas një sherri, por motivet janë ende të paqarta. Të paidentifikuara janë edhe viktimat. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Në përditësim…

Lini nje pergjigje