LAJMI I FUNDIT/ Ilir Meta takim me kreun e PDIU, Shpëtim Idrizi tek kryesia e Kuvendit

0

Kreu i LSI, Ilir Meta po zhvillon një takim me kreun e PDIU, Shpëtim Idrizi.

Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se takimi po zhvillohet tek kryesia e Kuvendit.

Takimi mbahet menjëherë pas dështimit te raundit te dyte për Presidentin e ri.

Sipas burimeve që disponon “BalkanWeb” mësohet se tema e diskutimit është situata politike dhe si mund te dilet nga kriza e krijuar.

VIJON…

 

 

Lini nje pergjigje