Video shokuese/ Përdhunon vajzën pa ndjenja në mes të pubit, reagimi i të riut është i frikshëm (VIDEO+18)

0

Ai qesh teksa përdhunon një vajzë pa ndjenja ndërsa miqtë e tij të pacipë filmojnë përdhunimin e ndodhur në lagjen Santa Anita, në kryeqytetin e Perusë, Lima.

As rojet e sigurimit nuk kanë bërë dot gjë për ta ndaluar përdhunimi, ndërsa në video dëgjohen zërat e disa të rinjve, të cilët e nxisin dhe e këshillojnë: “Mos e bëj këtu Valter, bëje në ndonjë vend tjetër”.

Videoja tronditëse është shpërndarë në internet dhe është modifikuar në krahasim me versionin origjinal,në mënyrë që të ruhet identiteti i vajzës, por të mund të identifikohet dhe të dënohet agresori.

Lini nje pergjigje