Kjo video për Spiropalin po bën namin në internet (VIDEO)

0

Duket se nuk kanë të sosur telashet për Elisa Spiropalin pas deklaratës së saj që e krahasonte Edi Ramën me Skëndërbeun.

Rrjeti menjëherë pas kësaj vërshoi me Memo sesi e shihte Spiropali Ramën dhe sesi Rama ishte realisht.

Ditën e sotme një video po qarkullon me shpejtësi në rrjet ku është montuar fjalimi i Spiropalit dhe paralelisht me të një fjalim i kohës së diktaturës ku një përfaqësuese e atij regjimi i thurte lavde diktatorit Hoxha. Video është shpërndarë nga ‘Jeta osh Qejf’.

Pavarësisht se kanë kaluar periudha një gjë është e qartë, tashmë çdokush ka lirinë t’i interpretojë ashtu si do deklaratat e çdo përfaqësuesi, qofshin edhe të qeverisë.

Lini nje pergjigje