Standard.al

Tiranë, hidhet nga kati i tretë dhe humb jetën 62 vjeçarja

0

Një grua i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në rrugën “Manol Konomi” në  Tiranë.

Burim nga policia thanë se 62-vjeçarja Luljeta M., është hedhur nga kati i 3 i pallatit ku jetonte dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për këtë krim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.