Standard.al

Obama fillon ‘punë’ pas lënies së postit të Presidentit në Shtëpinë e Bardhë (FOTO)

0

Që prej përfundimit të mandatit të tij si President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama-n e kemi parë duke shëtitur sa nga njëri vend në tjetrin. Kohët e fundit ish-Presidenti është parë duke shijuar disa momente relaksi në një jaht luksoz në jahtin Moorea në Tahiti.

 

 

Ai ndodhet në të bashkë me bashkëshorten dhe dy vajzat. Dhe si duket duke qenë mashkulli i vetëm i familjes, tani atij i ka mbetur të bëjë rolin e fotografit.

Paparacët e kanë fotografuar duke i bërë foto gruas së tij, Michelle.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.