Standard.al

Ish-deputeti socialist ironizon ministrin gjerman Gabriel: Mos e merr nesër gruan në Madrid

0

Ish-deputeti socialist, Andis Harasani një kritik i Edi Ramës dhe qeverisë së drejtuar prej tij, këtë herë ka komentuar edhe vizitën e ministrit të Jashtëm të Gjermanisë në Tiranë, Sigmar Gabriel.

Me pak tone humori, Harasani ka folur për Gabriel.

“Të shpresojmë që gruaja e Gabriel s’do jetë nesër në Madrid kundra Realit!

P.s. Nesër është qendërmbrojtëse s’ka problem. Le të jetë”, shkruan Harasani në faqen e tij në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.