Standard.al

‘Bëji një nder Shqipërisë, vetëvritu’, Rama habit me përgjigjen (FOTO)

0

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’i pergjigjet disa komentuesve në ‘Facebook’ kete pasdite, ku mes tyre spikat ai i një qytetari i cili i kërkon Ramës një nder:

“Edi Ramaaaaaa bëji nji nder Shqiperise, vetëvritu!!!”.

rama komentE menjëhershme ka qenë dhe përgjigjja e kryeministrit, i cili i thote: Zakonisht ultraset vetevriten une s’jam ultras, keshtu qe te uroj jete sa me te gjate.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.