Rama e ironizoi, shpërthen Nard Ndoka: Politikë leshi ….

0

Kryeministri Edi Rama postoi një foto në profilin e tij në “Facebook” ku shfaqen Basha dhe kreu i PDK-së Nard Ndoka, aktualisht pjesë e koalicioni opozitar. Por sipër fotos edhe një tekst: “E gjeni dot dikë që ju sheh, siç sheh Nardi Lulin”.

Loading...

Reagimi i Ndokes per kete erdhi po ne rrjetet sociale. Permes nje statusi ne Facebook, kreu i PDK shkruan:

“Basha-Meta-Rama.
– Se çfarë mendon dhe çfare do të bëje Basha, tashmë e dimë të gjithë, “qeveri teknike dhe zgjedhje të lira”!
– Çfare mendon Rama e dimë të gjithë, por se çfarë do bëje, nuk e din as vetë Rama!
– Çfare mendon Meta nuk e din asnjë, çfarë do të bëje Meta, e din vetëm ai!
Politikë leshi, sa më shumë ‘tirrët’, aq më shumë ngaterrohet!”

Loading...

Lini nje pergjigje