Standard.al

Fieraku “thyen” rrjetin me motorin e tij, dhuron spektakël në rrugë

0

Një nga motoristët më të klikuar në Europë dhe jo vetëm, për videot akrobate është shqiptari nga Fieri i quajtur Valentino Zorbaj.

Video e publikuar në llogarinë e tij në You Tubë ka arritur mbi 3 milionë klikime, ndërkohë që ka marrë edhe pëlqime dhe komente të ndryshme.

Motori i fierakut që ka “thyer” rrjetet është nga kompania prodhuese Malajziane, Modenas Dinamik, që njihet si mbreti i këtyre motorëve të veçantë.

Ndiqni më poshtë videon:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.