Standard.al

FOTO/ Ish-presidenti kroat bën sërish shqiponjën, kësaj herë në krah të modelen shqiptare

0

Modelja shqiptare, Hana Shehu, dhe ish-presidenti kroat, Stipe Mesiq janë bashkuar për të bërë simbolin e shqiponjës me duar.

Shehu në Instagram ka postuar fotografinë duke thënë se Mesiq mbetet mik i mirë i të gjithë shqiptarëve.

“Me presidentin kroat, Stipe Mesiç, jo vetëm mik i madh i familjes, por edhe mik i mrekullueshëm i shqiptarëve po ashtu”, ka shkruar ajo.

Mesiq edhe më parë është shfaqur në fotografi me veprime të tilla.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.