(FOTO) Michelle dhe Barack Obama me pushime, fotoja me flokët natyral çmend web-in

0

Në tetë vitet e saj si Zonjë e Parë në Shtëpinë e Bardhë, Michelle Obama është dashur nga të gjithë, edhe për pamjen dhe look-un e saj, përfshirë dhe flokët.

Loading...

 

Tani që në White House banojnë Trump, familja Obama më në fund po relaksohet. Ata ndodhen me pushime që pas kalimit të presidencës dhe Michelle dhe Barack po kalojnë ditë të tëra në det, mes Ishujve Vergini Britanniche dhe Polinesia Francese, duke shkruar librat e tyre të kujtimeve.

Këto ditë është publikuar një foto e Michelle Obama, realizuar gjatë pushimeve të tyre tropikale, e cila po çmend rrjetin, dhe ku Michelle shfaqet më flokët e saj natyrale, me rrica. Një hair-style i paparë ndonjëherë për Michelle, që në periudhën e First Lady i ka mbajtur gjithmonë flokët të shtrirë dhe maksimumi me onde.

Boom konsensusi në Twitter për këtë model, nga fansat. Ka nga ata të cilët pyesin përse nuk e ka kënaqur botën më parë me këtë model origjinal. Nëse modelet e Michelle Obamës, të gjatë apo të shkurtra, kanë qenë më të kërkuarat tek parukieret amerikane, për pothuajse 10 vjet, për të pasur këtë model aktual do të mjaftonte thjesht ti thani flokët në natyrë.

Michelle Obama in visita al Padiglione Usa ad Expo2015, Milano, 18 giugno 2015.
Michelle Obama during her visit at Us pavilion at Expo 2015, in Milan, Italy, 18 June 2015.
ANSA/STEFANO PORTA

(LaPresse) – La first lady Michelle Obama a Miami in Florida per supportare il marito Barack Obama
US First Lady Michelle Obama is seen during the arrival of the Mexican President and Mexican First Lady May 19, 2010 on the North Portico at the State Dinner for Mexico at the White House in Washington, DC. AFP Photo/Paul J. Richards / AFP PHOTO / PAUL J. RICHARDS
First Lady Michelle Obama and President Barack Obama stand on stage at a rally on Independence Mall in Philadelphia, PA, USA, on November 7, 2016. Photo by Dennis Van Tine/ABACAPRESS.COM LaPresse Only italy
Elezioni Usa, Clinton chiude la campagna con l’intervento di Obama
570341

File photo dated 22/04/16 of Queen Elizabeth II and the Duke of Edinburgh with the President and First Lady of the United States Barack Obama and his wife Michelle (both centre), in the Oak room at Windsor Castle ahead of a private lunch hosted by the Queen. PRESS ASSOCIATION Photo. Issue date: Wednesday December 28, 2016. See PA story ROYAL 2016. Photo credit should read: John Stillwell/PA Wire
Michele Obama becomes emotional as she delivers her final speech as First Lady during an event honoring the 2017 School Counselor of the Year at the White House Friday, January 6, 2017 in Washington, DC. Photo by Olivier Douliery/ABACA
577183
Michelle Obama delivers her final speech as first lady – DC
Michelle Obama, commozione per l’ultimo discorso da First Lady
LaPresse — Onl Italy

Loading...

Lini nje pergjigje