Standard.al

Kjo është dhurata speciale që Monika Kryemadhi mori për ditëlindje(VIDEO)

0

Edhe pse kanë kaluar dy ditë që nga ditëlindja e deputetes së LSI-së, Monika Kryemadhi, dhuratat që nuk kanë të sosur. Pikërisht sot duket se në duart e saj ka mbërritur një dhuratë krejt e veçantë, e mbushur me foto dhe dedikime.

Kjo dhuratë duket se I është bërë nga një anëtare e LRI, e cila ka menduar t’i shprehë admirimin e saj përmes një kolazhi me fotografi, shprehje dedikime si nga jeta profesionale ashtu edhe nga jeta private e Kryemadhit.

Nëse i hidhi një sy edhe ju, do ta kuptoni vërtetë pse kjo është një dhuratë krejt e veçantë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.