Standard.al

Orgji dhe perversitete: Kështjella famëkeqe “Sausage” merr fund (FOTO)

0

06Ajo ishte e njohur si “shtëpia e perversiteteve” por është djegur e gjitha dy ditë më parë.

“Castle Sausage” në Orlando të Floridas i përkiste Mike Busey.

Ai organizonte çdo fundjavë festa të egra me seks dhe perversitete.

“Çdo gjë që keni parë në filma mund ta bëni këtu”, deklaronte ai.

Por zjarri misterioz ka shkatërruar totalisht “kështjellën” e tij e cila fatmirësisht prej pak kohësh ishte bosh.

Më poshtë ju sjellim disa fragmente nga festat e çmendura që organizoheshin aty.

260117_237928869568293_100000535443606_905455_857143_s sausage-castle-920-15 nsfw-photos-of-the-sausage-castle-768-246-1421086504-size_1000 local-florida-officials-want-to-bulldoze-the-sausage-castle-juggalo-commune-1454614063 sausage-fest sausage-castle-02 nsfw-photos-of-the-sausage-castle-768-995-1421085468

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.