Standard.al

Grushta dhe shkelma në autobuz, shoferi bën për spital pasagjerin (VIDEO)

0

Në një autobus në rrugët e Anfield, Liverpool ka ndodhur një përplasje e pazakontë midis shoferit të një autobusi dhe njëri prej pasagjerëve.

 

Sherri degjeneroi në dhunë fizike pasi shoferi e kapi pasagjerin dhe e nxori me forcë nga autobusi e për ta goditur më pas me shkelm në stomak e në gjoks.

 

Videoja është filmuar nga pasagjerët e tjerë në autobus të cilët u mbetën të habitur nga skena që ndodhi.

 

Në regjistrim shoferi dëgjohet duke iu drejtuar pasagjerit ashpër me fjalët “Dil jashtë”, ndërkohë që pasi e goditi e la të shtrirë në trotuar dhe hipi sërish në autobus për të vazhduar punën e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.