Standard.al

“Lolita” Zbulon të vërtetën: Ja çfarë u çua me qese në darkën Rama – Meta dhe ja çfarë u rimor prap me qese nga restoranti (VIDEO)

0

 

Darka  mbrëmshem me krerët e PS dhe LSI, ku të pranishëm ishin edhe kryebashkiaku Veliaj dhe ministri i ri i Drejtësisë Vasili bërë jehonë në të gjitha prtalet.

Shumë ironizuan takimin duke qënë se 4 vite më parë Rama dhe Meta zhvilluan një darkë të quajtur më pas “Darka e Ngjalave”  dhe këtë ,herë shkuan në një restorant peshku.

Shumë u shprehën se po bëhet pazari i vjetër tek Pazari i ri etj.

Pa komentuar nuk e ka lënë edhe ‘Lolita” faqia e facebookut e cila është bërë një mankth për politikanët me ironitë ‘therëse’ të saj.

Lolita ka publikuar një video kur njëri nga shoqëruesit ka sjellë verë speciale të porositur nga jashtë, ku shkruan se vera nuk u pi e gjithë kjo për arsyen se Erioni pin vetëm suko dhe Vasili është me dietë. Ndërkohë në dalje nga restoranti prap ajo që vihet re është një qese  që mban në dorë njëri nga shoqëruesit e Ramës, ku sipas Lolitës aty është peshku i paletuar i cili nuk u konsumua në darkë.

Video:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.