Standard.al

Shkarkimet në Polici/ Manjani: Ky është dhe fundi i Policisë që deshën

1

Ish ministri i Drejtësë Ylli Manjani ka reaguar deklaratës për mediat të Haki Çakos, Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, i cili njoftoi shkarkimin dhe pezullimin e disa drejtuesve dhe punonjësve të policisë në Lezhë e Kurbin.

Akuza që rëndonte mbi ta ishte abuzim me detyrën dhe lejimi i trafikimit të lëndëve narkotike.

“Konfirmohet zyrtarisht nga vetë Policia, se paska në radhët e saj kultivues e trafikantë hashashi! Ky është dhe fundi i Policisë që deshën!”, shkruan Manjani në rrjetet sociale.

Ish ministri Manjani ka qenë një nga të parët që ka lëshuar akuza se segmente të policisë së shtetit kishin lidhje me trafikantët e drogës.

1 Comment
  1. valentina says

    O Manjaku nuk do pushosh kurr se lehuri por Rames ti rruash topet.Rama nuk duhej te kishte miratuar propozimin tend si Minister Drejtesie qysh ne fillim se na turperove ne syte e Botes.SHqiperia ka shum shum njerez me te afte se ty nuk e kuptoj perse pranoj nje macok si ty.Ptuuuuuuuu fytyre e poshter.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.