Standard.al

Arrestohet adoleshenti, përdhunoi live në “Facebook” një 15-vjeçare

0

Një djalë 14-vjeçar është arrestuar në Çikago në lidhje me një sulm seksual ndaj një 15-vjeçareje që u transmetua “live” në Facebook.

Djali përballet me akuza të rënda kriminale si dhe prodhimin dhe shpërndarjen e pornografisë së fëmijëve. Ai nuk u identifikuar për shkak të moshës së tij, sqaron “BBC”

Vajza dyshohet se është sulmuar nga pesë apo gjashtë meshkuj muajin e kaluar.

Rreth 40 persona ishin duke ndjekur live përdhuminin, por askush nuk raportoi në polici.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.