E frikshme/ “40 të mbytur të humbur në florë, policia e di dhe hesht”

0

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar dy denoncime që flasin për njerëz të shumtë që janë zhdukur në det, të implikuar në trafikimin e lëndëve narkotike.

Loading...

Sipas këtyre denoncimeve që Berisha ka postuar në Facebook, policia fsheh rastet e njerëzve të zhdukur në det, dhe se shteti hesht.

Vetë denoncuesit që i kanë dërguar mesazhe Berishës flasin me emra dhe me shifra rreth asaj çfarë ndodh në detin e hapur me shqiptarët.

Loading...

Lini nje pergjigje