Standard.al

Aksidentohet për vdekje 35 vjeçarja në Tiranë, arrestohet autori

0

Një aksident me pasojë vdekjen e ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Në 35 – vjeçare ka humbur jetën, në zonën e njohur si“Ura e Peshkatarit”, pasi një automjet tip ML, e ka aksidentuar atë vdekje për vdekje.

Gruaja mësohet se ishte banore e zonës.

Sipas burimeve paraprake drejtuesi i automjeti është 27-vjeçari B. D. dhe është ndaluar nga policia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.